Elysium Soul Beyoğlu

$200.000 'den başlayan fiyatlarla

proje detayları

Ruhunda İstanbul varsa, hayatı The Elysium Soul Beyoğlu’nda yaşa.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarından Ofton İnşaat, İstanbul’un ruhunu yaşamak isteyenler için şehrin tam kalbinde The Elysium Soul Beyoğlu’nu hayata geçirdi. Beyoğlu’nun ilk yaşam projesi olan The Elysium Soul Beyoğlu, sunduğu yaşam ve avantajlı lokasyonu ile her yıl daha da değerleniyor.

221 Bağımsız Birim, 4 Ticari Alan The Elysium Soul Beyoğlu, 6.610 metrekare alan üzerine modüler mimari tekniğiyle inşa edilerek 1+0, 1+1 medium, 1+1 small, 2+1 ve bahçe katı ile teras bahçeli çatı dubleksleri olmak üzere toplam 221 bağımsız birim ve 4 adet ticari alandan oluşuyor.

The Elysium Soul Beyoğlu’nda yaşıyorsanız, dört yanınız İstanbul. The Elysium Soul Beyoğlu; İstanbul’un en gözde semtlerine, ulaşım ve bağlantı noktalarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve en çok tercih edilen eğitim kurumları ile birlikte tarihi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. • Taksim 1,5 dakika • Taksim-Kabataş Füniküleri ile Maslak-Taksim M2 metro hattı 2 dakika • Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş 5 dakika • Kabataş ve Karaköy iskeleleri ile Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattı 5 dakika • Marmaray Hattı 7 dakika • Boğaziçi Köprüsü 10 dakika • Atatürk Havalimanı 20 dakika İstanbul’un en çok ziyaret edilen moda ve yaşam merkezi City’s Nişantaşı’na 2 dakikada, Zorlu Center, Cevahir, Trump, Kanyon ve Metrocity gibi büyük AVM’lere ise Levent Metro hattı ile 5 dakikada ulaşmanız mümkün.

The Elysium Soul Beyoğlu’nda, yaşam daha sosyal. Beyoğlu’nun tüm sosyal imkanlarını size yaşatacak The Elysium Soul Beyoğlu, kendi ayrıcalıklarını sunmayı da ihmal etmiyor. Size özel kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim zinde kalırken spor merkezi ile formunuzu koruyabileceksiniz. Ayrıca sauna ve buhar odası ile günün stresini üzerinizden atabileceğiniz gibi ruhunuzu da tazeleyebileceksiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

FOTOĞRAFLAR


    Whatsapp
    1
    Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?