BİZ KİMİZ?

Hikayemiz

RGY Invest, uzmanlık alanı yurt içi ve yurt dışı proje satışları olan bir gayrimenkul takımıdır.

Mesleğe büyük bir marka altında başladık ve burada her birimiz ayrı ayrı büyük başarılara imza attık. “2022 yılı Türkiye Takımlar Birincisi” olarak başarımızı taçlandırdık. Her geçen gün büyüyen ve gelişen takımımızla artık kendi markamızla yol almaya devam etme kararı aldık ve Eylül 2023 itibariyle İstanbul Kadıköy, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi’ndeki yeni ofisimizde hizmet vermeye başladık.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerine en optimum çözümleri sunan, fark yaratan ve fark edilen bir takımız. Gerek müşterilerimiz, gerek iş ortaklarımız ve meslektaşlarımız, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından işbirliği önerilen, sektörde referans gösterilen, tekrar tekrar iş yapmak istenilen bir işletmeyiz.

Başarılarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürmek için azimle çalışıyoruz.

Siz de bir profesyonelle çalışmak isterseniz bizleri aramanız yeterli. Sizleri yeni ofisimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız.

Planlarınızı ertelemeyin!

Yeni bir mülk almak veya mülkünüzü satmak hayatta verdiğiniz önemli kararlardan… Sonraki doğru karar ise sizi dinleyen, istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan, güveneceğiniz bir profesyonelden destek almak olmalı.

Mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?

Tüm bilgi ve birikimimi mülkünüzün en kısa sürede ve en iyi fiyata satmak için kullanırım. Çok sayıda alıcıya ulaşmayı ve hızlıca teklif almamızı hedefleyen, stratejik ve güncel pazarlama planımla en kısa sürede sonuç almaya odaklanırım. Sizi süreç boyunca düzenli olarak bilgilendiririm.

Bana her an ulaşabilirsiniz, çünkü beni işe aldınız. Size hizmet etmek ve rapor vermek benim işim!

Yeni bir mülk mü almak istiyorsunuz?

Yeni bir mülk satın alırken, doğru bir alım yaptığınızdan, değerinin zamanla artacağından emin olmak istersiniz. Benim önceliğim, bu önemli kararı verirken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak ve o mülkü en kısa sürede, en iyi şartlarla almanızı sağlamak. Bunun için, ilk önce size çok iyi dinler ve anlarım. İstek ve ihtiyaçlarınızın farkını anlamak atılacak ilk adımdır. Sizi süreç boyunca düzenli olarak bilgilendiririm. Bana her an ulaşabilirsiniz, çünkü beni işe aldınız. Size hizmet etmek ve rapor vermek benim işim!

Ben Sanem Örgey. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri, yeni projeleri yakından takip ederim. Sürekli eğitimler alarak kendimi geliştiririm. Aynı zamanda, her seviyedeki gayrimenkul danışmanına bir çok farklı konuda eğitimler vermekteyim. Sektörde mentörlük, koçluk ve eğitmenlik yaptım. Şu anda RGY Invest Takım Koçuyum. Sektörün dinamiklerini, piyasa koşullarını ve öngörüleri, finansal analizleri hem satıcı hem de alıcı gözüyle incelerim. Bütün müşterilerime eksiksiz ve unutamayacakları bir hizmet vermek ilkemdir.

Bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bir profesyonelle çalışın!

TED Ankara Koleji ve ODTÜ Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 13 sene aktif olarak medikal elektronik mühendisliği yaptım. Bu dönem ertesinde kurumsal tanıtım ve promosyon sektörüne geçtim, kendi firmam ve markamla hizmet verdim.

Gayrimenkul sektörüne ise 2015 yılında adım attım. Uzun senelerdir yöneticilik yapmış olmanın verdiği tecrübe ile kendi takımımı kurdum. Özellikle ticari gayrimenkul ve lüks konutlarda önemli başarılara imza attık. Bir çok projenin satışını gerçekleştirdik.

En kuvvetli yönüm müzakere yeteneğimdir. Bu konuda sayısız eğitim verdim. Sektörde yıllarca mentörlük ve eğitmenlik yaptım.

RGY Invest Kurucu Ortağı olarak kendimi ve takımımı sürekli geliştirmek için çalışırım. Gerçekleştirdiğimiz işlemler ve sunmuş olduğumuz hizmetle markamızı çok iyi bir noktaya taşıdık. Daha da iyi olmak için azimle çalışıyoruz.

RGY Invest olarak zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Tüm tecrübemizi ve kaynaklarımızı mülkünüzü en kısa sürede, en iyi fiyata almak/satmak için kullanırız. Eksiksiz uyguladığımız çok kademeli pazarlama planımız sayesinde sonuca çok hızlı ulaşmaktayız. 2022 yılı ortalama satış süremiz 47 gündür.

Siz de bir profesyonelle çalışın!

FERHAT AKLAR

Elektronik mühendisiyim. Finans, üretim ve medya sektörlerinde çeşitli seviyelerde yöneticilik yaptım. Türkiye’nin önde gelen gruplarında çalıştım. Son olarak Demirören TV Bilgi Teknolojileri CTO görevimden ayrılarak gayrimenkul sektörüne geçtim. RGY Invest markası altında KKTC Ülke Direktörü olarak görev yapıyorum.

Kısa amortisman süreleriyle sterlin bazında değer kazanan evleri, sterlin ile yüksek kira gelirleri, güvenli tatil ve yaşam alternatifleriyle dünyanın en gözde lokasyonlarından biri olan Kıbrıs’ta yüksek gelirli yatırım olanakları sunuyorum.

Mesleğim gereği rasyonel ve ölçülebilir olmayı çok önemsiyorum. Bu nedenle sizlere somut bilgiler ile en doğru ve kazançlı alternatifleri sunuyorum.

Bir profesyonelle çalışmak ya da sadece görüş almak isterseniz lütfen beni aramaktan çekinmeyin.

ELİF AKLAR

Kadıköy Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunuyum. Uzun yıllar farklı sektörlerde; planlama, organizasyon, satış ve finans gibi alanlarda yönetici olarak görev ve sorumluluklar aldım. Bir dönem kendi şirketimle yiyecek-içecek sektöründe hizmet verdim.

Gayrimenkul sektörüne 2015 yılında girdim. Gayrimenkul danışmanı olarak başladığım bu yolculuğa 4 yıl boyunca büyük bir markanın Bölge Müdürlüğü Mali ve İdari İşler Müdürü olarak devam ettim. 2021 yılında RGY Invest takımının Takım Direktörü oldum.

TAKIM MiSYONUMUZ
Takım arkadaşlarımızın, programlı destek ve ölçülebilirlik çerçevesinde başarılı iş sonuçlarına ulaşabilmeleri.

TAKIM ViZYONUMUZ
Müşterilerimizin, daha iyisini aramayacağı kadar iyi olmak.

Bu takımın bir parçası olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Sizleri de sunacağımız kusursuz hizmet ile unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya davet ediyorum.

BAHAR KILIÇ

2015 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünü kazandım. 2014 yılından bu yana çok çeşitli sektörlerde çalıştım. Çalıştığım firmalarda insan ilişkileri ve takım çalışması konusunda çok değerli deneyimler edindim.

Eğitimlerime dışarıdan hala devam ediyorum. Türkiye’nin önde gelen markalarında satış sorumlusu ve raporlama uzmanı olarak görev yaptım. İş deneyimlerim bana analiz ve insan ilişkileri konusunda çok şey kattı.

RGY Invest takımında; Pazarlama ve Operasyon Sorumlusu olarak görev almaktayım. Edindiğim becerilerle takımımıza fayda sağlayacağımı, takımımızdan çok önemli değerler öğreneceğimi biliyorum. Emlak kariyerime ilk adımı 2022 yılında RGY Invest ile birlikte atmak benim için büyük bir şans. 

Ben ve takım arkadaşlarım size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

CENK BALABAN

1970 yılında İstanbul’da doğdum. Ortadoğu Koleji ve Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü İngilizce Finans Yönetimi bölümünde yüksek lisans programını tamamladım. 25 yıl boyunca otomotiv, dış ticaret ve gıda sektörlerinde yönetici pozisyonlarında çalıştım. 
 
Finans ve ekonomi konularına olan ilgim sebebiyle ülkemizdeki ve dünyadaki güncel gelişmeleri yakından takip ediyorum. Bu alanlardaki tespitlerim ve öngörülerim sayesinde çevremdeki insanlara yatırım tavsiyelerinde bulunuyorum. Gayrimenkul sektöründeki ekonomik gelişmeler doğrultusunda, RGY Invest ailesinin bir üyesi olarak, bu sektörde yatırım yapmak isteyenlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

TUBA SARIOĞLU

İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi İngilizce-Türkçe Çevirmenlik Bölümünü bitirdim. 1 sene kadar çevirmenlik yaptıktan sonra mağazacılık sektörüne geçtim ve 15 sene bu sektörde hizmet verdim. Sıcak satış, pazarlama, muhasebe, CRM ve yöneticilik alanlarında çok değerli deneyimler edindim. Uzun yıllar hizmet sektöründe çok farklı müşteri profilleri ile çalışmak, müşterinin ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu anlama kabiliyetimi geliştirdi. Böylece, her zaman satın alım yapmak isteyen kişilere en doğru kararı vermelerine yardımcı olabildim. Bu da müşteri memnuniyeti ve sadakatini yukarıya taşımama olanak sağladı.
2022 yılında tüm bilgi ve birikimimi kullanacağım, yine insan odaklı gayrimenkul sektörüne girmeye karar verdim. Sektörün önde gelen markası, müşteri memnuniyeti öncüsü RGY Invest takımının bir parçası oldum. Markamdan, takımımdan ve tecrübelerimden aldığım güçle bu sektörde de kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olacağımdan emin olabilirsiniz. Sizlere kusursuz hizmet garantisi veriyorum.

AZİZ KIRKGÖZ

1975 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi bölümlerinde tamamladım.

Amatör olarak Klasik Türk Müziği ile ilgileniyorum. TRT Ankara Radyosu 2015 yılı amatör ses yarışmasında Türkiye 2.si oldum. 15 yılı aşan ticaret hayatım, insan ilişkileri yönetimi ile satış ve pazarlama alanlarında tecrübe kazanmamı sağladı.

Gayrimenkul sektörü ile 2012 yılında tanıştım. RGY Invest’ın kurumsal yapısı, kültürü, profesyonel bakış açısı ve teknolojik imkânları içsel dinamiklerimle çok uyumlu ve burada olmak bana gerçekten güç veriyor.

Günümüzde, hızlı değişen piyasa şartları ve sektörde doğru sanılan yanlışlar, haklarınızı sizden daha iyi bilen ve koruyan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmayı zorunlu kılmakta. Bu noktada sizlere, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak profesyonel desteği ve danışmanlığı vermek isterim.

FATİH KÖROĞLU

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. Türkiye’nin önde gelen firmalarında Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak çalıştım. Kısa süre içinde girişimci yapım sayesinde kendi şirketimi kurdum ve ticarete atıldım. Böylece satış ve pazarlama alanındaki tecrübem çok yönlü olarak gelişti. Emlak sektöründeki dinamizm ise üniversite yıllarımdan bu yana hep ilgimi çekmişti. İş hayatında edindiğim tecrübe, araştırmacı ruhum, yeniliklere açık oluşum, insan ilişkilerine verdiğim önem ve çözüm odaklı yapım sayesinde 2020 yılında sektöre girdim. Sektöre dair bilgi, beceri ve yetkinliklerimi üst düzeye taşımak adına eğitimlerimi tamamladım ve başarılarıyla sektörde çok iyi tanınan RGY Invest takımına katıldım.
İlkem, müşterilerimin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek tüm süreç boyunca kendilerini en iyi şekilde temsil etmek ve unutamayacakları mükemmel hizmeti vermektir.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp
1
RGY Invest ile iletişime geçiyorsunuz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?