Powered by KELLER WILLIAMS

Nerede yatırım yapmak İstiyorsunuz?

Türkiye, Kıbrıs veya Montenegro’da yatırım yapmayı, vatandaşlık şartlarını veya oturum izni almayı mı düşünüyorsunuz?

Tüm detaylar için ilgilendiğiniz ülkeye tıklayın…

montenegro1

MONTENEGRO

Keller Williams Realty

Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 200.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır.

İşlem sayısı, işlem hacmi ve danışman sayısı açısından sektörün bir numaralı markasıdır. 2019 yılında “Eğitim Dergisi” tarafından dünyanın tüm sektörlerinde en iyi eğitimi veren ilk 10 kurum arasında seçilmiştir. Forbes dergisine göre Keller Williams, 2018’de insanların çalışmaktan en mutlu olduğu 1 numaralı şirket oldu.

2013’te dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve hiçbir zaman tepeden inmedi. Sektöre farklı bir boyut kazandıran bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla küresel çapta yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeliyle dünyanın 54 ülkesinde faaliyet gösteriyor.

RGY Realty Invest

Uzmanlık alanı lüks konut, özel mülkler, projeler ve ticari gayrimenkuller olan bir gayrimenkul takımıyız.

Sektörde uzun yıllardır farklı alan ve kademelerde görevler aldık. Bu da bizlere kişi, kurum ve olaylara farklı bakış açılarıyla bakabilme yetisi kazandırdı. Edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, alıcı ve satıcı müşterilerimize bilinçli kararlar verebilmeleri için ihtiyaç duydukları danışmanlığı sunabiliyoruz.

Rgy Invest International

İlgilendiğiniz ülkenin yatırım fırsatları, ekonomik trendler, mevzuatlar, yeni projeler ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

       Kişisel verilere ilişkin  KVKK metnini  okudum, anladım.

    Whatsapp
    1
    Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?