Four Seasons Life II

Proje hakkında...

Eşsiz Longbeach sahillerinde keyifli bir hayat, keyifli bir tatil…

ÜNİTE TİPLERİ

Proje 61,000 m2 arazi alanı, 20.000 m2 inşaat alanı kullanarak toplamda 53,000 m2 peyzaj ve açık alanları ile 15,000 m2 yeşil alan, 20,000 kök bitki ve ağaçları ile yeşile ve doğaya ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Four Seasons Life II mimarinin ve peyzajın doğal dokularına, ince düşünülmüş göz alıcı bir iç tasarıma sahip, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek fonksiyonlardan oluşan, huzuru ve mutluluğu yakalayacağınız toplamda 310 konut ve 16 ticari birimden oluşmaktadır.

 

PROJEDE NELER VAR?

 

Engelli dostu olarak tasarlanan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, aqua park, bisiklet ve yürüyüş yolları, fitness, spa / masaj – güzellik merkezi, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, su sporları, restaurant, beach bar, pool bar, kids club ve daha bir çok sosyal aktivite alanı yer almaktadır.

 

Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam…

Kaliteli yaşamın tüm gereksinimlerini , konforlu ve kaliteli yaşamının tüm fonksiyonlarını sahip Four Seasons Life II projesi lansman öncesinde %30’a varan ön talep almıştır.

 

KİRALAMA YÖNETİMİ

Döveç Construction, evini pasif gelir elde etmek için kullanmak isteyenler için harika bir yatırım fırsatının yanı sıra kiralama hizmetleri de sunuyor.

 

ESNEK ÖDEME PLANLARI

Sadece %35 peşinat ödeyerek, esnek ödeme planları, bütçenize göre dağıtılabilecek ara ödemeler, avantajlı lansman fiyatları ile bu projeden bir yatırım sahibi olabilirsiniz…

Ocak 2024 Teslim

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

FOTOĞRAFLAR

PROJE DETAYLARI

    Whatsapp
    1
    RGY Invest ile iletişime geçiyorsunuz.
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?