Olağanüstü Lüks Deneyim

KONUT

01.

03.

Teamörgey - Hikayemiz

Uzmanlık alanı lüks konut, özel mülkler, projeler ve ticari gayrimenkuller olan bir gayrimenkul takımıyız.

Sektörde uzun yıllardır farklı alan ve kademelerde görevler aldık. Bu da bizlere kişi, kurum ve olaylara farklı bakış açılarıyla bakabilme yetisi kazandırdı. Edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, alıcı ve satıcı müşterilerimize bilinçli kararlar verebilmeleri için ihtiyaç duydukları danışmanlığı sunabiliyoruz.

Teamörgey olarak zamanınızın değerinin farkındayız. Tüm tecrübemizi ve kaynaklarımızı mülkünüzü en kısa sürede, en iyi fiyata satmak için kullanırız. Eksiksiz uyguladığımız çok kademeli pazarlama planımız sayesinde çok hızlı sonuç alabilmekteyiz.

2021 yılında yetkili portföylerimizi ortalama 38 günde sattık. 2000+ KW Türkiye danışmanı içinde 20., İstanbul danışmanları içinde 11. sırada yer aldık. Yılı bölge müdürlüğümüzün 1.si olarak bitirdik.

Bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyarız.

TEAMÖRGEY

58

ortalama satış süremiz

% 24

satış fiyatı ortalama indirim oranımız

% 62

tek yetkili portföylerimizi satışa çevirme oranımız

ABONELİK

Teamörgey tarafından her çeyrekte hazırlanan, yatırım fırsatları, ekonomik trendler, mevzuatlar, yeni projeler ve aktüel bilgiler içeren e-bülteni almak için abone olun. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

A+ hizmet anlayışını ilke edinmiş takımımızın bir parçası olmak isterseniz; iş değil, fırsat arıyorsanız öz geçmişinizi teamorgey@kww.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Instagram'da Teamörgey

Это сообщение об ошибке видно только администраторам WordPress

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Whatsapp
1
Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?