BİZ KİMİZ?

Hikayemiz

RGY Invest uzmanlık alanı lüks konut ve özel mülkler olan bir gayrimenkul takımıdır.

Sektörde uzun yıllardır farklı alan ve kademelerde görev aldık. Bu da bizlere kişi, kurum ve olaylara farklı bakış açılarıyla bakabilme yetisi kazandırdı. Edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, alıcı ve satıcı müşterilerimize bilinçli kararlar verebilmeleri için ihtiyaç duydukları danışmanlığı sunabiliyoruz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerine en optimum çözümleri sunan, fark yaratan ve fark edilen bir takımız. Gerek müşterilerimiz, gerek iş ortaklarımız ve meslektaşlarımız, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından işbirliği önerilen, sektörde referans gösterilen, tekrar tekrar iş yapmak istenilen bir işletmeyiz. Başarılarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, bunu da aldığımız ödüllerle taçlandırmaktayız.

2020 yılını İstanbul 2.si, Türkiye 3.sü olarak tamamladık.

2021 yılı 1. çeyreğini İstanbul 2.si, Türkiye 3.sü; Nisan ayını ise İstanbul ve Türkiye 1.si olarak bitirdik.

Planlarınızı ertelemeyin!

Yeni bir mülk almak veya mülkünüzü satmak hayatta verdiğiniz önemli kararlardan… Sonraki doğru karar ise sizi dinleyen, istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan, güveneceğiniz bir profesyonelden destek almak olmalı.

Mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?

Tüm bilgi ve birikimimi mülkünüzün en kısa sürede ve en iyi fiyata satmak için kullanırım. Çok sayıda alıcıya ulaşmayı ve hızlıca teklif almamızı hedefleyen, stratejik ve güncel pazarlama planımla en kısa sürede sonuç almaya odaklanırım. Sizi süreç boyunca düzenli olarak bilgilendiririm.

Bana her an ulaşabilirsiniz, çünkü beni işe aldınız. Size hizmet etmek ve rapor vermek benim işim!

Yeni bir mülk mü almak istiyorsunuz?

Yeni bir mülk satın alırken, doğru bir alım yaptığınızdan, değerinin zamanla artacağından emin olmak istersiniz. Benim önceliğim, bu önemli kararı verirken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak ve o mülkü en kısa sürede, en iyi şartlarla almanızı sağlamak. Bunun için, ilk önce size çok iyi dinler ve anlarım. İstek ve ihtiyaçlarınızın farkını anlamak atılacak ilk adımdır. Sizi süreç boyunca düzenli olarak bilgilendiririm. Bana her an ulaşabilirsiniz, çünkü beni işe aldınız. Size hizmet etmek ve rapor vermek benim işim!

Ben Sanem Örgey. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri, yeni projeleri yakından takip ederim. Sürekli eğitimler alarak kendimi geliştiririm. Aynı zamanda, her seviyedeki gayrimenkul danışmanına bir çok farklı konuda eğitimler vermekteyim. Keller Williams Üniversitesi onaylı eğitmeniyim. Aynı zamanda RGY Invest Takım Koçu’yum. Sektörün dinamiklerini, piyasa koşullarını ve öngörüleri, finansal analizleri hem satıcı hem de alıcı gözüyle incelerim. Bütün müşterilerime eksiksiz ve unutamayacakları bir hizmet vermek ilkemdir.

Bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

 

Bir profesyonelle çalışın!

TED Ankara Koleji ve ODTÜ Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 13 sene aktif olarak medikal elektronik mühendisliği yaptım. Bu dönem ertesinde kurumsal tanıtım ve promosyon sektörüne geçtim, kendi firmam ve markamla hizmet verdim.

Gayrimenkul sektörüne ise Keller Williams KENT Bölge Müdürlüğü’nün kuruluşu ile adım attım. Uzun senelerdir yöneticilik yapmış olmanın verdiği tecrübe ile kendi takımımı kurdum. Özellikle ticari gayrimenkul ve lüks konutlarda önemli başarılara imza attık.

En kuvvetli yönüm olan müzakere yeteneğim, bu konuda verdiğim sayısız eğitimlerle kendi müşterilerim kadar, meslektaşlarımın müşterileri için de fayda sağlamaktadır.

Keller Williams Üniversitesi onaylı eğitmeniyim. Kendimi ve takımımı sürekli geliştirmek için çalışırım.

RGY Invest olarak zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Tüm tecrübemizi ve kaynaklarımızı mülkünüzü en kısa sürede, en iyi fiyata almak/satmak için kullanırız. Eksiksiz uyguladığımız çok kademeli pazarlama planımız sayesinde sonuca çok hızlı ulaşmaktayız. 2020 yılı ortalama satış süremiz 26 gündür.

Bizim için müşterilerimiz her zaman önceliklidir. 

 

 

 

1992 Kuleli Askeri Lisesi’nden mezun oldum. 1994 yılında Kara Harp Okulu’ndan ayrıldım. DPÜ İİBF İşletme bölümünden mezun oldum.
1995 yılından bugüne bilişim sektöründe şirket ortaklığı dahil olmak üzere çeşitli satış pozisyonlarında görev aldım. Orta ve büyük ölçekli kurumsal müşterilere karmaşık ürün ve hizmetler içeren projelerin satışını gerçekleştirdim. Eş zamanlı olarak verimli, uyumlu, başarılı ekipler kurup yönettim ve liderlik yaptım.

Dışa dönük bir yapım vardır. İletişim becerilerime güvenirim. Almış olduğum askeri eğitim sayesinde sistemli, düzenli ve verimli çalışmaya çok önem veririm, ayrıntılara özen gösteririm.

Çalışma prensiplerimin RGY Invest’in sistem ve modelleri ile örtüşmesi, birlikte çok başarılı işlere imza atacağımızın en önemli göstergesi.

RGY International Direktörü olarak görev almak çok gurur verici.

Kadıköy Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunuyum. Uzun yıllar farklı sektörlerde; planlama, organizasyon, satış ve finans gibi alanlarda profesyonel yönetici olarak görev ve sorumluluklar aldım.

Keller Williams Ailesi ile 2015 yılında tanıştım. Gayrimenkul danışmanı olarak başladığım bu yolculuğu 3,5 yıl boyunca KW Çekmeköy Bölge Müdürlüğü’nün Mali ve İdari İşler Yöneticisi olarak sürdürdüm. 2021 yılında RGY Invest takımının Operasyon Direktörü oldum.

TAKIM MiSYONUMUZ
Takım arkadaşlarımızın, programlı destek ve ölçülebilirlik çerçevesinde başarılı iş sonuçlarına ulaşabilmeleri.

TAKIM ViZYONUMUZ
Müşterilerimizin, daha iyisini aramayacağı kadar iyi olmak.

Bu takımın bir parçası olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Sizleri de sunacağımız kusursuz hizmet ile unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya davet ediyorum.

 

 

 

 

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Yaşam boyu öğrenmeyi kendime ilke edinmiş biri olarak İşletme ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde eğitimime devam ediyorum. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi İş Analitiği yüksek lisans bölümünde tez dönemindeyim.

Birçok STK’da gönüllü olarak sahada ve ofiste planlama, organizasyon, takip, etkinlik konularında çalıştım. Akademik olarak da okulumun araştırma merkezindeki araştırma projelerinde yer aldım.

Şeffaflığı, dürüstlüğü, iş ahlakını ve insanları anlamayı önemsiyorum. Operasyonel konularda RGY Invest’e destek veriyorum. Kariyerime Keller Williams’ın bu profesyonel takımında başlamak benim için çok heyecan verici…

1975 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi bölümlerinde tamamladım.

Amatör olarak Klasik Türk Müziği ile ilgileniyorum. TRT Ankara Radyosu 2015 yılı amatör ses yarışmasında Türkiye 2.si oldum. 15 yılı aşan ticaret hayatım, insan ilişkileri yönetimi ile satış ve pazarlama alanlarında tecrübe kazanmamı sağladı.

Gayrimenkul sektörü ile 2012 yılında tanıştım. Keller Williams’ın kurumsal yapısı, kültürü, profesyonel bakış açısı ve teknolojik imkânları içsel dinamiklerimle çok uyumlu ve burada olmak bana gerçekten güç veriyor.

Günümüzde, hızlı değişen piyasa şartları ve sektörde doğru sanılan yanlışlar, haklarınızı sizden daha iyi bilen ve koruyan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmayı zorunlu kılmakta. Bu noktada sizlere, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak profesyonel desteği ve danışmanlığı vermek isterim.

 

 

 

 

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunuyum. Türkiye’nin önde gelen firmalarında Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak çalıştım. Kısa süre içinde girişimci yapım sayesinde kendi şirketimi kurdum ve ticarete atıldım. Böylece satış ve pazarlama alanındaki tecrübem çok yönlü olarak gelişti. Emlak sektöründeki dinamizm ise üniversite yıllarımdan bu yana hep ilgimi çekmişti. İş hayatında edindiğim tecrübe, araştırmacı ruhum, yeniliklere açık oluşum, insan ilişkilerine verdiğim önem ve çözüm odaklı yapım sayesinde 2020 yılında Keller Williams ailesine katıldım. Sektöre dair bilgi, beceri ve yetkinliklerimi üst düzeye taşımak adına eğitimlerimi tamamladım ve başarılarıyla sektörde çok iyi tanınan Kw Kent RGY Invest takımına katıldım.
İlkem, müşterilerimin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek tüm süreç boyunca kendilerini en iyi şekilde temsil etmek ve unutamayacakları mükemmel hizmeti vermektir.

Bilkent Üniversitesi’nde İngilizce eğitimi aldıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldum. Halen sosyoloji yüksek lisansıma devam etmekteyim.

Satranç ve basketbol sporlarındaki başarılı geçmişim sayesinde mevcut durumu analiz etme ve en doğru hamleyi yapabilme konusunda çok değerli beceriler kazandım. En iyi sonuçları almanız adına bu becerilerimi sizlerle paylaşıyor olacağım. Ayrıca iyi bir yaşam alanının insan hayatına katabileceği değerleri bizzat tecrübe ettim. Eşsiz dostluklar, harika komşular, güvenli ve ferah bir çevre… Bu yüzden verdiğim hizmetin sizler için öneminin farkındayım.

Keller Williams ve RGY Invest’in müşteri ve sonuç odaklı emlakçılık yaklaşımı ile akademik altyapımın bana kazandırdığı bakış açısını harmanlayarak hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sizlere sunacağımdan emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü son sınıf öğrencisiyim.

Sıcakkanlı, iletişime açık, öğrenmeyi seven ve girişimci ruha sahip bir insanım. Bu nedenle öğrenim hayatımı da bir yandan çalışarak geçirmeyi tercih ettim. Bir yıl boyunca Garanti BBVA çatısı altında kredi uzmanı olarak görev yaptım. Ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım.

RGY Invest gibi profesyonel bir takımın parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp
1
Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?