Majestic Villas

GÖRKEMLİ HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Gazimağusa Yeniboğaziçi’nde çok lüks bir villa projesi sizleri bekliyor. Birbirinden farklı 5 tip villaların bulunduğu projede 6 tane 4+1 havuzlu ultra lüks villa, 10 tane 4+1 havuzlu dubleks villa, 5 tane 3+1 dubleks villa, 8 tane 3+1 tek katlı villa ve 16 tane de 3+1 ikiz villa çeşitleri bulunmakta.

ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

Gazimağusa’ya 5dk mesafede bulunan projede her detay sizin konforunuz için düşünüldü.

RAHATINA DÜŞKÜNLER İÇİN GENİŞ VE FERAH OTURMA ODASI
İnsanların en çok vakit geçireceği alanlar oturma odalarıdır düşüncesiyle yola çıkarak, Majestic Projesi’nde tüm villa tiplerindeki oturma odalarını olabildiğince geniş ve ferah tuttuk.

AŞKLA UYANMAK
Majestic Projesi’nde her yatak odasını geniş tutmaya özen gösterdik. Bununla birlikte her yatak odasına kendine özel banyo, WC ve dolap odası koyduk . Otel konforundaki bu lüks odalar sizlerin rahatlığı için tasarlandı.

MUTFAĞINIZDA YEMEK YAPMAK BİR SANATTIR
Tam donanımlı bu geniş mutfakta yemek yapmak bir sanata dönüşmekte. Hiçbir yerde yapılmamış bir mutfağı sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geniş ve kendine özel kiler odasına sahip mutfaklarımızda kendi zevkinize göre mutfağı siz tasarlıyorsunuzç High Gloss mutfak dolapları, granit mutfak tezgahlarıyla kaliteyi hissedeceksiniz.

MODERN VE ZARİF BANYO
Majestic Projesi’ndeki tüm banyolar her yatak odasına ve kişiye özeldir. Sadece ortak bir banyo yapmadık tüm yatak odalarına banyo koyduk. Sizlerin zevkine göre modern ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan bu size özel banyolarda vakit geçirmek bir ayrıcalık olacak. 

PROJE DETAYLARI

BİLGİ FORMU


    Whatsapp
    1
    Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?