MÜLK SATIN ALMA ADIMLARI

  1. İstek Listenizi Hazırlama

İlk adım bir istek listesi hazırlamak olacaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için evi hangi amaçla alacağınız, hangi bölgeyi tercih edeceğiniz, mülkün temel özellikleri nelerdir gibi soruları yanıtlamanız gerekmektedir. Bu noktada sizi doğru bölge ve mülklere yönlendirmek bizim işimiz.

  1. Projeler Turu

Şimdi burada yaşamanın nasıl bir his olduğunu görmek için KKTC seyahatinizi planlamanın zamanı geldi. Tek yapacağınız bizimle iletişime geçerek seyahat tarihinizi bizlerle planlamanız ve uçak biletinizi almanız. Sizi KKTC’de ağırlamaktan memnun olacağız. Ziyaret etmek ve alım yapmak isteyebileceğiniz projeleri önceden belirleyecek ve yerinizi ayırtacağız. Konaklamalarınız için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Sizi, deneyimlemeniz için aynı müteahhit firmalar tarafından yapılmış ve oturumun başladığı projelerde ağırlayacağız. Böylece hem inşaat kalitesini yakından görecek, hem de Kıbrıs’ta otelde değil, evde yaşamanın nasıl olduğunu deneyimleyeceksiniz.

  1. Depozito Ödemesi

Satın almak istediğiniz mülkü seçtikten sonra nihai fiyat belirlenir ve ödeme planı net bir şekilde oluşturulur. Mülk satın alımınızı taahhüt etmek ve mülkü rezerve etmek için bir depozito ödenmelidir. 

  1. Satış Sözleşmesini İmzalamak

Sözleşme imzalanmadan önce her detayın gözden geçirildiğinden ve karşılıklı mutabakata varıldığından emin oluruz. 

  1. Hukuki Prosedürler

Satın alma işleminin sonuçlandırılması için gerekli olan tüm resmi prosedürler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir..

  1. Tapuyu İmzalamak ve Taşınmak/Kiraya Vermek

Bu aşamaya gelmek, tüm nihai ödemelerin tamamlandığı ve tüm vergilerin ödendiği anlamına gelir.Tebrikler! Artık KKTC’de bir mülkünüz var.  

Whatsapp
1
Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?