Horseshoe Bay

Horseshoe Bay projesi, görülmeye değer bir koya doğrudan ve özel erişime sahip, lüks sahil villalarını içeren Kıbrıs’ta çok benzersiz ve ayrıcalıklı bir gelişmedir. Bu muhteşem evlerin her biri özel yapımdır ve eşsiz deniz ve dağ manzarasına sahip denize sıfır konuma sahiptir. Deniz kenarında yaz piknikleri için mükemmel olan geniş bir lounge güverte alanı, Horseshoe Bay’in konumu, golfçülerin ve tekne severlerin sadece 30 dakikalık sürüş mesafesinde ve 45 dakikalık mesafede 5 yıldızlı bir 18 delikli Golf Sahası’na erişmelerini sağlar. Sizi Lüksümüze gelmeye davet ediyoruz.

ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

Horseshoe Bay projesi Kıbrıs’ın en özel ve benzersiz koylarından birindedir. Denize sıfır süper lüks villaların ve denize direkt özel erişimi bulunmakta. Turuncu ve kırmızıların denizin mavisine karıştığı eşsiz gün batımı manzarası kıyı boyunca devam eden kristal berraklığında su ile nefis bir görsel şölene dönüşüyor.

Sakinlerimiz ister özel güneşlenme alanlarını veya isterlerse muhteşem kumu ile plajları güneşlenmek için tercih edebilirler.

Denize sıfır konumda yer alan kişiye özel tasarımlı lüks 3 veya 4 yatak odalı villalar kesintisiz deniz manzarasına bakıyor. Villaların görkemli geleneksel Kıbrıs tarzı ahşap giriş kapısı büyük bir hole açılmakta. Giriş katında yer alan geniş salon bir taraftan engin deniz manzarasını önünüze sererken diğer taraftan t-biçimindeki 70 m2 infinity havuzu iç ve dış mekânları birleştiriyor. Üstü kapalı terasa açılan salon tüm yıl boyunca açık havada vakit geçirip yemek yemeye olanak sağlıyor. Yemek odasından da muhteşem manzaranın devamını izlemek ve terasa çıkmak mümkün. Geniş mutfağın içinde yer alan ada ve bar misafirlerinizi ağırlamak için ideal. Giriş katında ayrıca direkt havuz erişimi olan en-suite bir yatak odası misafirlerinizi şımartmak için bekliyor.

Birinci katta hepsi ebeveyn banyolu 2 veya 3 yatak odası opsiyonu ile yine tüm odalardan deniz ve havuz manzarasını izlemek,  tüm odaların açıldığı geniş terasta gönlünüzce vakit geçirmek mümkün. Ambiyansa renk katan odun sobasının da bulunduğu geniş ebeveyn yatak odasının çift lavabolu bir banyosu ve giyinme alanı seçenekler arasında.

Horse Shoe Bay’in lokasyonu  21 delikli lüks golf sahasına 15 dakika ve yine 5 yıldızlı tam teşekküllü marinaya tam 45 dakika sürüş mesafesinde.   Sizleri muhteşem örnek villamızı görmek ve sunduğu lüksü yakından incelemek üzere projemize bekliyoruz.

PROJE DETAYLARI

BİLGİ FORMU


    Whatsapp
    1
    Team Örgey'e Hoşgeldiniz.
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?